Mastermind - Dorota Munio 

Zmień swój biznes dzięki Mastermind!

Celem Mastermind jest spojrzenie na Twój biznes i Twoje działanie zupełnie z innej strony.

Program stworzony dla 
osób nastawionych na sukces.

Dorota Munio
Biorę udział!

Twój cel definiuje jak dużo osiągniesz, jest narzędziem pracy

"This is your testimonial text. Keep it short, simple, and to the point. This is a pretty good length."
Dorota Munio
Coach & Mentor
Jestem absolwentką Wydziału Politologi i Stosunków Międzynarodowych, ukończyłam studia podyplomowe z Prawa Unii Europejskiej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe
nabyte na stanowiskach menagerskich w dużych korporacjach. Zarządzałam ogólnopolskimi sieciami sprzedaży w firmach z sektora finansowego. Budowałam strategie sprzedaży i rozwoju przedsiębiorstw. Po 15 latach pracy w korporacji, postanowiłam rozwijać swój własny biznes oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziś wspieram firmy, kobiety i przedsiębiorców w prowadzeniu własnego biznesu.
Jestem Mentorką :
Fundacji Liderek Biznesu,
Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
FundacjI Youth Business Poland.
"Tworzenie i rozwijanie firmy to ciągłe poszukiwanie wiedzy oraz nauka wyciągania wniosków z sukcesów , potknięć i porażek." - Dorota M.

Uważam, iż praktyka zawsze jest lepsza od teorii, dlatego w pracy ze swoimi klientami, opieram się zawsze na sprawdzonych modelach biznesowych.

Dodatkowo od 2005 roku inwestuję w nieruchomości, dzięki temu systematycznie zwiększam swoje źródło pasywnego dochodu.
W mojej strategii inwestowania koncentruję się na wyszukiwaniu nieruchomości do restrukturyzacji, przekształcenia lub zwiększeniu rentowności. 

Ten sposób inwestowania nauczył mnie pokory, pracy w dłuższej perspektywie czasowej i wzmocnił moją umiejętności dostrzegania okazji w biznesie jak i identyfikowania ewentualnych zagrożeń.
Jednym z moich pierwszych projektów tego typu był zakup zrujnowanej małej kamienicy i przerobienie jej na 10 rentownych mieszkań.

Ile zapłacisz?

Opłata rejestracyjna
na drugą edycję 2022 r.
rezerwacja miejsca w 2. edycji

konsultacja online (15 - 20 minut) 

profesjonalne dobranie grupy

udział w spotkaniu wstępnym

fakturę pro-forma otrzymasz po wypełnieniu formularza
PLN49
Gwarancja dobrania grupy lub zwrot opłaty
PAKIET STANDARD
4 spotkania po 90 minut
Pakiet STANDARD sprawdza się w większości przypadków. Dedykowany jest przede wszystkim początkującym i samozatrudnionym.

Jeśli nie skupiasz się obecnie na rekrutacji, budowaniu zespołu, zarządzaniu ludźmi oraz skalowaniu biznesu, możesz wybrać tę wersję, nawet jeśli masz większy biznes.
PLN520
LINK DO OPŁATY PO SPOTKANIU WSTĘPNYM
PAKIET 
PREMIUM
4 spotkania po 90 minut
Pakiet PREMIUM sprawdza się w przypadku osób prowadzących większe firmy i zarządzających zespołem.

Jeśli zależy Ci, aby w Twojej grupie były tylko doświadczeni przedsiębiorcy, wybierz wersję PREMIUM, wypełniając formularz.
Ostateczna kwalifikacja odbywa się podczas konsultacji online.
PLN980
LINK DO OPŁATY PO SPOTKANIU WSTĘPNYM

Zobacz jakie korzyści otrzymasz dzięki wzięciu udziału:

Pracujesz w atmosferze wzajemnego zaufania w grupie, która liczy maksymalnie 5 osób

Szybko wdrożysz się w pracę grupy

Ustalisz swój projekt do pracy i kolejne kroki do jego realizacji

Będziesz miała wsparcie zarówno podczas, jak i między spotkaniami

Dostaniesz konstruktywny feedback od Twojej grupy

Przejdziesz wreszcie do konkretnych działań

Wymienisz się doświadczeniem i kontaktami

Przestaniesz odkładać swoje cele

Jak przebiega rejestracja na Mastermind?

1
Wypełnij formularz zgłoszeniowy
To bardzo ważny etap. Im więcej informacji podasz, tym lepiej będę mogła dopasować dla Ciebie grupę Mastermindową i tym lepsze efekty osiągniesz.
Wypełniam formularz!
2
Dokonaj opłaty rejestracyjnej
Aby zapewnić sobie miejsce w tej edycji Mastermindu, dokonaj opłaty rejestracyjnej w wysokości 49 zł. Ta opłata to dla Ciebie gwarancja rezerwacji miejsca w odpowiednio dobranej grupie.
Fakturę pro-forma otrzymasz po wypełnieniu formularza
3
Umów się na spotkanie wstępne
Gdy zapoznam się z Twoimi odpowiedziami, skontaktuję się z Tobą w celu umówienia się na Spotkanie Wstępne. Później otrzymasz także link do płatności za cały cykl naszych spotkań.
Propozycje terminów spotkań znajdziesz w formularzu.

Przejdź z "Nic mi nie wychodzi i nie wiem co dalej" w "Nie mogę się już doczekać efektów" 

Dzięki regularnym spotkaniom Matermind otrzymasz szereg narzędzi potrzebnych do planowania i wprowadzania w życie, wszelkich swoich pomysłów.
Chcę zrealizować swoje cele!

Co o Mastermind mówią jego poprzedni uczestnicy? 

 • Uczestnictwo w grupie dało mi inne spojrzenie na biznes , pozwoliło zbudować większą pewność siebie, wzmocniło moją samodzielność i skuteczność w podejmowaniu decyzji.
  Katarzyna G.
 • Polecam Dorotę jako doświadczonego Mentora. Jej doświadczenie biznesowe z innych branż wpływa pozytywnie na efekty pracy. Dorota nigdy nie zostawia pytania bez odpowiedzi, do każdego spotkania zawsze jest przygotowana (liczne i ciekawe narzędzia). Jej dodatkowym atutem jest oczytanie, chęć ciągłej nauki oraz poszerzania horyzontów. Jej doświadczenie, wiedza, profesjonalizm pozwoliły mi na głębsze poznanie siebie i samodzielne dotarcie do rezultatów.
  Patrycja
 • Zrozumiałem, że jednostka, która ma jasno zdefiniowany cel, dążąc do niego nieustępliwie i nieprzerwanie musi go osiągnąć– biznesowy sposób myślenia, który w dużej mierze kreuje sprzedaż w mojej branży tzn. stawianie na fakty, nie na opinie - został przekazany mi w sposób jasny, prosty a przede wszystkim skuteczny co pokazują wyniki z ostatnich miesięcy. Doroty doświadczenie, wiedza, profesjonalizm pozwoliły mi na głębsze poznanie siebie i samodzielne dotarcie do rezultatów. Dzięki niej jestem lepszym człowiekiem. Polecam Dorotę jako doświadczonego Mentora.
  Bartek
 • Największą korzyścią , którą wyniosłam z pracy z Dorotą było przede wszystkim nazwanie i zdefiniowanie moich potrzeb i celów. Dodatkowo spotkania pomogły mi zidentyfikować moje mocne i słabe strony w działaniach które podejmowałam dotychczas oraz naświetliły nową perspektywę możliwości. Nastąpił zdecydowany wzrost świadomości w drodze do określonych celów, a narzędzia które dostałam pomagają mi podejmować lepsze decyzje. Na każdym spotkaniu bardzo wyraźnie widać było rzetelne do niej przygotowanie Doroty, a wysoki poziom merytoryczny w połączeniu z jej cechami cechami osobowościowymi (w szczególności: duża kultura osobista, wyjątkowa umiejętność komunikacji i nawiązywania kontaktu, bardzo szeroka wiedza ogólna, co ww znaczący sposób podnosiło jakość i efektywność każdej sesji, cierpliwość, bardzo przyjemna barwa i ton głosu), sprawiły, że cały coaching z Dorotą był kompletną odpowiedzią na moje potrzeby, które dzięki pracy z Dorotą zostały uświadomione i stały się wprost źródłem zmian i pogłębionej pracy nad sobą. Z pełnym przekonaniem polecam Dorotę jako doświadczonego i bardzo dobrze przygotowanego do swojej pracy Mentora.
  Katarzyna
 • Praca z Dorotą były bardzo ciekawe i dawały mi nowy wgląd we własne ograniczenia i przekonania.
  Dorota postępował zgodnie z zasadami, które przekazał mi już na pierwszym spotkaniu. Dodatkowe doświadczenie Doroty w mentoringu pozwoliły mi jeszcze bardziej poznać mechanizm budowania własnej marki. Polecam Dorotę jako doświadczonego Mentora. Dorota Munio została polecona przez jednego z menadżerów z mojej firmy, jako osoba, która pokazuje w jaki sposób wprowadzić sferę mentalną na zupełnie inny, wyższy poziom rozumienia interakcji biznesowo-życiowych. Uczestniczyłam w spotkaniach prowadzonych przez Dorotę w 2021 roku.
  Małgorzata
 • Dzięki pracy z Dorotą poznałam techniki budowania autorytetu oraz sposoby na zwiększenie asertywności, jak również kontrolowania emocji. Bardzo cenię sobie doświadczenie zdobyte podczas sesji z Dorotą, gdyż pozyskana wiedza i dalsza praca z wnioskami pozwala mi osiągać kolejne postawione sobie cele. Potrafię także lepiej organizować pracę swoją i zespołu, za który jestem odpowiedzialna, a także delegować i rozliczać powierzone zadania z zachowaniem właściwych relacji. Sesje z Dorotą były interesujące, pełne dobrej energii oraz inspiracji. Dorota postępowała zgodnie z zasadami, które przekazała mi już na pierwszym spotkaniu. Jest osobą bardzo życzliwą, otwartą, zaangażowaną i pełną profesjonalizmu, a jej doświadczenie życiowe okazało się być bardzo pomocne w naszych spotkaniach. Sposób w jaki prowadziła sesje pozwolił mi na pogłębienie samoświadomości oraz samodzielne dotarcie do wielu wniosków. Praca z Dorotą była prawdziwą przyjemnością, dlatego polecam ją jako doświadczonego Mentora.
  Agnieszka

Często zadawane pytania

Kiedy poznam uczestników programu?

Na spotkaniu wstępnym, poznasz wszystkich uczestników grupy. Sprawdzisz mnie i mój styl pracy oraz zasady programu MasterMind. Dopiero po naszym spotkaniu zdecydujesz, czy chcesz przystąpić do programu.

Kto prowadzi spotkania?

Wszystkie spotkania i grupy prowadzę ja. Jestem moderatorką, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jako mentorka.

Nie mam jeszcze biznesu, czy mogę dołączyć do Mastermindu?

OCZYWIŚCIE! Pamiętaj tylko, aby tę informację podać w formularzu. Tworząc grupę MM dobieram uczestników tak, żeby były na takim samym etapie. Mastermind to świetne miejsce, gdzie określasz swój cel, doprecyzujesz swój pomysł na biznes.

Zapisałam/em się na MM, opłaciłam/em opłatę wstępną, ale nie mogę uczestniczyć w terminie, który wybrałam. Co teraz?

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną. Postaram się znaleźć inną grupę w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli mimo wszystko nie uda nam się zgrać terminów, niezwłocznie zwrócona zostanie opłata wstępna.

Czy dostanę fakturę?

Tak. Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Oczywiście w przypadku problemów czy zmian w opisie faktury, napisz na kontakt@dorotamunio.pl.

Osiągnij swoje cele!

Dołącz do społeczności nastawionej na rezultaty!

Zrób pierwszy krok już dzisiaj!
Rejestruję się teraz!

Mastermind - Dorota Munio

© Dorota Munio 2022.