Rekomendacje

Uczestniczyłam w 7-miu indywidualnych spotkaniach prowadzonych przez Dorotę.  Mentoring dotyczył obszaru asertywność oraz budowanie autorytetu w zespole.

Korzyści które wyniosłam:

Dzięki pracy z Dorotą poznałam techniki budowania autorytetu oraz sposoby na zwiększenie asertywności, jak również kontrolowania emocji. Bardzo cenię sobie doświadczenie zdobyte podczas sesji z Dorotą, gdyż pozyskana wiedza i dalsza praca z wnioskami pozwala mi osiągać kolejne postawione sobie cele. Potrafię także lepiej organizować pracę swoją i zespołu, za który jestem odpowiedzialna, a także delegować i rozliczać powierzone zadania z zachowaniem właściwych relacji.

Sesje z Dorotą były interesujące, pełne dobrej energii oraz inspiracji. Dorota postępowała zgodnie z zasadami, które przekazała mi już na pierwszym spotkaniu. Jest osobą bardzo życzliwą, otwartą, zaangażowaną i pełną profesjonalizmu, a jej doświadczenie życiowe okazało się być bardzo pomocne w naszych spotkaniach. Sposób w jaki prowadziła sesje pozwolił mi na pogłębienie samoświadomości oraz samodzielne dotarcie do wielu wniosków. Praca z Dorotą była prawdziwą przyjemnością, dlatego polecam ją jako doświadczonego Mentora.

Agnieszka

Manager

Uczestniczyłem w sesjach prowadzonych przez Dorotę w okresie 2020 do 2021, cykl składał się z 6 sesji mentorinowych. Mentoring dotyczył rozwój własnej firmy. 

Korzyści które wyniosłam:

Dzięki pracy z Dorotą nabrałam pewności siebie i uwierzyłam we własne możliwości aby zbudować własną markę. Każde nasze spotkanie było interesujące dzięki ćwiczeniom, które zostały zaproponowane przez Dorotę. Mogłam zaplanować w czasie poszczególne kroki i etapy budowania własnej marki. Przyjrzałam się własnym ograniczeniom, co mnie tak naprawdę blokowało przed zmianą.  

Sesje z Dorotą były bardzo ciekawe i dawały mi nowy wgląd we własne ograniczenia i przekonania. 

Dorota postępował zgodnie z zasadami, które przekazał mi już na pierwszym spotkaniu.

Dodatkowe doświadczenie Doroty w mentoringu pozwoliły mi jeszcze bardziej poznać mechanizm budowania własnej marki.

Polecam Dorotę jako doświadczonego Mentora.

Małgorzata

Manager

Dorota Munio została polecona przez jednego z menadżerów z mojej firmy, jako osoba, która pokazuje w jaki sposób wprowadzić sferę mentalną na zupełnie inny, wyższy poziom rozumienia interakcji biznesowo-życiowych. 

Proces dotyczył:

  • Kreowanie marki osobistej na jednostkę bezkonkurencyjną
  • Umiejętne panowanie nad emocjami w biznesie

Korzyści które wyniosłem:

Zrozumiałem, że jednostka, która ma jasno zdefiniowany cel, dążąc do niego nieustępliwie i nieprzerwanie musi go osiągnąć – biznesowy sposób myślenia, który w dużej mierze kreuje sprzedaż w mojej branży tzn. stawianie na fakty, nie na opinie – został przekazany mi w sposób jasny, prosty a przede wszystkim skuteczny co pokazują wyniki z ostatnich miesięcy.

Dorota nigdy nie zostawia pytania bez odpowiedzi, do sesji zawsze jest przygotowana i pozytywnie nastawiona.

Nieprzerwanie widzę w niej chęć ciągłej nauki, poszerzania horyzontów. 

Doroty doświadczenie, wiedza, profesjonalizm pozwoliły mi na głębsze poznanie siebie i samodzielne dotarcie do rezultatów.

Dzięki niej jestem lepszym człowiekiem.

Polecam Dorotę jako doświadczonego Coacha/Mentora.

Bartosz

Właściciel firmy

Proces mentoringowy dotyczył następujących obszarów:

– Uporządkowanie biznesu w czasie kryzysu

– Praca nad przekonaniami

– Mentoring biznesowy

Korzyści które wyniosłam:

Mocna praca z niewspierającymi przekonaniami i zamiana ich na przekonania wspierające. Dodatkowo podczas licznych ćwiczeń mogłam na nowo przyjrzeć się mojemu podejściu do prowadzenia biznesu.

Poza tym wiele wglądów i refleksji, które realnie przełożyły się na działanie mojej firmy.

Polecam Dorotę jako doświadczonego Coacha/Mentora. Jej doświadczenie biznesowe z innych branż wpływa pozytywnie na efekty pracy.

Dorota nigdy nie zostawia pytania bez odpowiedzi, do sesji zawsze jest przygotowana (liczne i ciekawe narzędzia). Jej dodatkowym atutem jest oczytanie, chęć ciągłej nauki oraz poszerzania horyzontów.

Jej doświadczenie, wiedza, profesjonalizm pozwoliły mi na głębsze poznanie siebie i samodzielne dotarcie do rezultatów. 

Patrycja

Przedsiębiorczyni

Dorotę Munio poznałam w mediach społecznościowych. Przypadkiem trafiłam na jej stronę profilową poświęconą tematyce mentoringu,  samorozwoju. Od samego początku wzbudziła ona moje głębokie zainteresowanie i ciekawość poznawania, zarówno tematyki jak i osoby.

Merytoryczna treść, nieszablonowa forma prezentowanych spotów i nieukrywana pasja Doroty do działania w dziedzinie mentoringu , którą prezentowała na swoim profilu, stała się moją dużą motywacją do chęci bezpośredniego doświadczenia dziedziny, której dotychczas byłam wyłącznie biernym obserwatorem.

Wzięcie do udziału w sesjach było już naturalną konsekwencją mojego zaangażowania w tematykę i stanowiło realizację jeszcze nieuświadomionej potrzeby pracy własnej nad sobą.

Byłam pewna, że osobowość Doroty, jej zapał i sposób komunikacji, spełnią moje oczekiwania w zakresie spodziewanych rezultatów. Nie zawiodłam się.

Dorota

Inwestorka

Pracowałam z Dorotą nad  następującymi obszarami:

Praca nad celem

praca nad przekonaniami

Korzyści które wyniosłam:

Dzięki pracy z Dorotą poznałam techniki  pracy nad przekonaniami.

Największą korzyścią , którą wyniosłam z sesji z Dorotą było przede wszystkim nazwanie i zdefiniowanie moich potrzeb i celów. Dodatkowo sesje pomogły mi zidentyfikować moje mocne i słabe strony w działaniach które podejmowałam dotychczas oraz naświetliły nową perspektywę możliwości. Nastąpił zdecydowany wzrost świadomości w drodze do określonych celów, a narzędzia które dostałam pomagają mi podejmować lepsze decyzje.

Dorota na pierwszym spotkaniu przedstawiła mi założenia procesu w którym zdecydowałam

się uczestniczyć oraz zasady pracy na sesjach. Pilnowała przyjętego planu i kryteriów w sposób dla mnie niemalże niezauważalny, dzięki czemu w 100% udało się zrealizować określone cele w ustalonym czasie w bardzo przyjemny i atrakcyjny sposób.

Na każdej sesji bardzo wyraźnie widać było rzetelne do niej przygotowanie Doroty, a wysoki poziom merytoryczny w połączeniu z jej cechami osobowościowymi /w szczególności: duża kultura osobista, wyjątkowa umiejętność komunikacji i nawiązywania kontaktu, bardzo szeroka wiedza ogólna, co w znaczący sposób podnosiło jakość i efektywność każdej sesji, cierpliwość, bardzo przyjemna barwa i ton głosu/, sprawiły, że cały proces z Dorotą był kompletną odpowiedzią na moje potrzeby, które dzięki pracy z Dorotą zostały uświadomione i stały się wprost źródłem zmian i pogłębionej pracy nad sobą.

Z pełnym przekonaniem polecam Dorotę jako doświadczonego i bardzo dobrze przygotowanego do swojej pracy Mentora.

Kasia

Właścicielka firmy

Dorota Munio

Jestem coachem i mentorką, która pomaga rozwinąć zawodowe skrzydła. Moja własna droga do czterech spółek, 5 lokali usługowych i 10 mieszkań nie była usłana różami, jednak była wielkim darem. Doświadczenie, a także zdobyta wiedza z zakresu coachingu i mentoringu pozwalają mi skutecznie wspierać firmy, kobiety i startupy.

Po latach pracy w korporacji, rozwijaniu swojego biznesu i biznesu innych na stanowiskach managerskich, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak rozpoczęłam swoją drogę jako mentor. Na wstępie postanowiłam jednak rozwinąć swój warsztat pod kątem narzędzi, które pomagają w prowadzeniu ludzi do wyznaczania i osiągania celów. W 2020 roku uzyskałam certyfikat MENTORA i COACHA EMCC poziom Practitioner, 2021 uzyskałam międzynarodową akredytację EMCC GLOBAL Mentora i Coacha poziom Practitioner.

Czerpię dużą satysfakcję ze wspólnej pracy nad osiąganiem wyznaczonych celów.
Potrafię obrać kierunek, podążać za nim i wprowadzać zmiany pozwalające trzymać się obranej drogi. Najpierw dokonuje selekcji priorytetów, potem przechodzę do działania.
Intrygują mnie unikalne cechy innych ludzi. Mam dar, który pozwala mi połączyć zupełnie różne osoby w taki sposób, aby mogły ze sobą efektywnie współpracować.

Bardzo, bardzo mocno inspiruje mnie przyszłość I to, co może się wydarzyć.