O mnie

Jestem coachem i mentorką, która pomaga rozwinąć zawodowe skrzydła. Moja własna droga do czterech spółek, 5 lokali usługowych i 10 mieszkań nie była usłana różami, jednak była wielkim darem. Doświadczenie, a także zdobyta wiedza z zakresu coachingu i mentoringu pozwalają mi skutecznie wspierać firmy, kobiety i Starupy w prowadzeniu własnego biznesu.

Początki nie były łatwe. W wieku 20 lat urodziłam swoją pierwszą córkę i samotnie ją wychowywałam. Mimo to ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe. Moja wrodzona determinacja pchała mnie jednak dalej – zdobywałam doświadczenie, odnosiłam sukcesy. Zaczęłam zarabiać większe pieniądze, kupiłam swoją pierwszą nieruchomość i zarobiłam na niej milion złotych. 

Pracowałam przez ponad 15 lat na wysokich stanowiskach managerskich w dużych korporacjach. Zarządzałem sprzedażą w firmach z sektora finansowego o zasięgu ogólnopolskim. Budowałam i realizowałam strategie rozwoju firm. Jako dyrektor sprzedaży odpowiadałam za wyniki ponad 2000 osób. 

Kierowanie ludźmi zawsze sprawiało mi ogromną radość i satysfakcję. To dzięki ich pracy mogłam piąć się po szczeblach kariery i odnosić kolejne sukcesy. Zawsze jednak pamiętałam o tym, że to ja jestem ich wsparciem, dlatego nie zrezygnowałam nigdy z rozwoju i samodoskonalenia. 

W pewnym momencie, a konkretnie w 2014 roku postanowiłam sprawdzić się, jako przedsiębiorca. Poszło całkiem nieźle, bo dziś prowadzę 4 spółki.
Firmy, które stworzyłam świadczą usługi wsparcia dla biznesu z sektora MSP. Ponieważ praktyka zawsze jest lepsza niż teoria, w pracy ze swoimi klientami opieramy się na sprawdzonych modelach biznesowych.

Biznesy, gdzie jestem 100% udziałowcem to:

  • 10Leasing Sp. z o.o.www.10leasing.pl oraz platforma sprzedażowa: www.wystawione.pl
  • Firma Bez Problemu Sp. z o.o.www.firmabezproblemu.pl oraz ukończony projekt w ramach tej spółki:
  • www.machiner.pro – międzynarodowa platforma do handlu maszynami i ciągnikami,
    gdzie całość procesu od zakupu, poprzez wycenę, sprawdzenie, dostarczenie, klient robi sam w aplikacji
  • Ten Biznes Sp. z o.o.www.10biznes.pl
  • AVA Consoli Sp. z o.o.

Nadal inwestuję w nieruchomości, dzięki czemu systematycznie zwiększam swoje źródło pasywnego przychodu. W tej chwili mam w portfelu 5 lokali usługowych pod wynajem oraz 10 mieszkań.

Po latach pracy w korporacji, rozwijaniu swojego biznesu i biznesu innych na stanowiskach managerskich, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak rozpoczęłam swoją drogę jako mentor. Dziś wspieram firmy, kobiety i Starupy w prowadzeniu własnego biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z moimi klientami.

Postanowiłam jednak rozwinąć swój warsztat pod kątem narzędzi, które pomagają w prowadzeniu ludzi do wyznaczania i osiągania celów. W 2020 roku uzyskałam certyfikat MENTORA i COACHA EMCC poziom Practitioner, 2021 uzyskałam międzynarodową akredytację EMCC GLOBAL Mentora i Coacha poziom Practitioner.
Czerpię dużą satysfakcję ze wspólnej pracy nad osiąganiem wyznaczonych celów.

Potrafię obrać kierunek, podążać za nim i wprowadzać zmiany pozwalające trzymać się obranej drogi. Najpierw dokonuje selekcji priorytetów, potem przechodzę do działania.

Intrygują mnie unikalne cechy innych ludzi. Mam dar, który pozwala mi połączyć zupełnie różne osoby w taki sposób, aby mogły ze sobą efektywnie współpracować.

Bardzo, bardzo mocno inspiruje mnie przyszłość I to, co może się wydarzyć.

Fascynuje się różnymi ideami, staram się znaleźć połączenia pomiędzy pozornie odmiennymi zjawiskami.

Prywatnie, mimo życiowych zakrętów odnalazłam szczęście. Jestem spełnioną kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Moje hobby to joga, czytanie książek biznesowych, podróże, rozwój własnych kompetencji oraz praca w ogrodzie.